Najlepsze wieczory kawalerskie - tylko w Krakowie

30.09.2016

Samolotem na wieczór kawalerski Kraków

Najszybszym sposobem, aby dostać się do Krakowa nawet z najbardziej odległych zakątków Polski jest skorzystanie z usług krajowych linii lotniczych. Już od pierwszych chwil po przylocie na miejsce zaczyna się zabawa dla uczestników imprezy.

Firmy, które zajmują się organizacją wieczorów kawalerskich najczęściej zapewniają możliwość odbioru z lotniska, a niektóre z nich potrafią już „od progu” powitać gości w bardzo nietypowy sposób. Na stronie http://kawalerski.funtime.pl/ oferowany jest na przykład transfer z lotniska w komunistycznym klimacie. Przybysze witani są przez kierowcę w stroju z czasów komunizmu, zaopatrzonego w tradycyjne polskie specjały – wódkę i ogórki. Przyjezdni zostają też obdarowani goździkami i przewiezieni do celu swej podróży w charakterystycznej dla epoki PRL Nysce.

Wieczory kawalerskie z duszą

Nie byłoby sensu przyjeżdżać do Krakowa, gdyby nie wiązały się z tym atrakcje dostępne tylko w tym miejscu. Co zatem czeka gości w grodzie smoka wawelskiego?

Lokalne trunki i poczęstunek to pierwsza propozycja dla spragnionych i głodnych uczestników zabawy. Smakowanie kilku rodzajów wódek, czy lokalnego piwa z tzw. żyrafy, tradycyjne krakowskie przekąski i suty obiad przed imprezą do białego rana to najlepszy sposób na to, by nabrać sił do działania.

Socrealistyczny wątek rozpoczęty na lotniku można kontynuować odwiedzając pobliską Nową Hutę. Tu w towarzystwie pięknej przewodniczki panowie będą mogli poznać historię tego niezwykłego miasta, przyglądając mu się zza szyb samochodów, które lata świetności przeżywały właśnie w okresie komunizmu.

Okolice Krakowa to także doskonałe tereny do przejażdżek na skuterach śnieżnych. Czy można wymarzyć sobie coś bardziej ekscytującego niż przepiękne widoki, śnieg, szybkie maszyny i gromadę najbardziej oddanych przyjaciół?

Fani dużych dawek adrenaliny i męskiej rywalizacji z pewnością powinni choć raz przyjść na mecz Wisły Kraków i Cracovii. Te dwie drużyny piłkarskie należące do najstarszych klubów sportowych w Polsce oprócz długiej tradycji znane są z prawdopodobnie najbardziej poróżnionych grup kibiców w kraju. Krakowskie derby, w którym ścierają się obie drużyny nazywane jest też „krakowską świętą wojną futbolową”. Uczestnictwo w takim meczu to z pewnością także wojna nerwów i niezwykle mocne przeżycie.

Organizacja wieczoru kawalerskiego - najlepsza zabawa do rana

Wieczory kawalerskie trudne są do wyobrażenia bez towarzystwa pięknych kobiet. W Krakowie mnóstwo jest klubów, w których najpopularniejsze rytmy i parkiet to nie jedyne rozrywki. Korzystając z pomocy tutejszych firm organizujących imprezy dla przyszłych żonkosi można zapewnić gościom wieczoru show przygotowane przez niezwykle atrakcyjne dziewczyny specjalizujące się w tańcu erotycznym, czy „wrabiające” głównego bohatera wieczoru w przeróżne, niespodziewane sytuacje.

Dziewczyny mogą odwiedzić przyszłego pana młodego również podczas wypoczynku po imprezie w jego pokoju hotelowym. To opcja o tyle ciekawa, że po zakończonym spotkaniu kawaler już niczego się nie spodziewa. Od pomysłowości organizatorów zależy, czy zaskoczonego mężczyznę uraczą pełnym seksu tańcem pokojówki, czy pani menedżer.

Kraków oferuje niezliczoną ilość tego rodzaju atrakcji dla swoich gości, wystarczy wiedzieć co dostarczy najwięcej zabawy własnej grupie znajomych i oczywiście najbardziej zainteresowanemu uczestnikowi wieczoru kawalerskiego. Resztę warto powierzyć osobom, które takich imprez w Krakowie zorganizowały już setki.

Fotografia ślubna - poradyPraktyczne porady na ślub
Organizując najważniejszy dzień w naszym życiu musimy zwrócić uwagę na wiele rzeczy. Chociaż sam ślub trwa tylko chwilę, a wesele jeden lub dwa dni, to przygotowania rozpoczynamy już nawet rok wcześniej. Mamy nadzieję, iż porady zawarte w tym artykule ułatwią Państwu organizację ślubu i wesela.
więcej


Zdjęcia ślubne pamiątką na całe życie
Ślub, jako wydarzenie niezwykle podniosłe i wymagające najwyższego poziomu organizacji i wcześniejszych przygotowań, jest przede wszystkim wydarzeniem bardzo sentymentalnym i wzruszającym. Emocje, które towarzyszą nam podczas zawierania związku małżeńskiego są najróżniejsze i możemy być niemal pewni, że będzie radość, łzy szczęścia, śmiech i właściwe cała gama pozostałych pozytywnych emocji.
więcej


Zobacz inne miasta
Szukaj miasta: 
Popularne miasta:


Reklama

FacebookGoogle+
Copyright © 2010   www.fotografia-slubna.orgKontakt, reklama: Grupa Portali Weselnych
Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: WizjaNet